حساب کاربری

لطفا از حروف a-z,A-Z,0-9 استفاده نمایید - حداقل 5 کاراکتر

حداقل 8 کاراکتر

رویه های ارسال سفارش

شرایط ارسال سفارش ها

 

مشتریان عزیز مجموعه ی سپهر ابزار می‌توانند در مراحل خرید محصول از بین سه شیوه پیک موتوری، پست سفارشی و یا باربری یکی را انتخاب کنند. دانستن این نکته ضروری است این انتخاب تنها ترجیح خریداران عزیز را مشخص می نماید و با توجه به شرایط خاص، امکان تغییر روش ارسال به صلاح‌دید کارشناسان واحد مرسولات مجموعه سپهر ابزار وجود خواهد داشت.

سفارش در یزد

 

سفارشات خریداران محترم یزد از طریق پیک موتوری ارسال می شود. لازم به ذکر است که پیش از ارسال سفارش توسط پیک، هماهنگی های لازم با مشتریان توسط کارشناسان و واحد ارسال محصولات مجموعه سپهرابزار صورت می‌پذیرد و در صورت عدم پاسخگویی مشتری تا ۲۴ ساعت، سفارش به صورت خودکار لغو می‌گردد.

سفارش در سایر شهرستانها

 

سفارشات مشتریان عزیز مجموعه سپهر ابزار از دیگر شهرها از طریق پست سفارشی یا باربری بسته به شرایط محموله و با انتخاب مشتریان و نظر نهایی کارشناسان واحد پردازش سفارشات مجموعه سپهر ابزار ارسال خواهد شد. لازم به ذکر است بارهای حجیم و سنگین (بالاتر از ۱۲ کیلوگرم) از طریق باربری یا پست با تصمیم کارشناس مرسولات مجموعه سپهر ابزار ارسال خواهد شد.

نکات مهم در ارسال محصولات

 

پست سفارشی به سراسر کشور مرسوله ی مشتریان عزیز را ارسال می کند. پس از اینکه سفارش شما از جانب مجوعه سپهر ابزار به پست سفارشی تحویل داده شود، شماره رسید پستی به اطلاع شما خواهد رسید، فلذا شما قادر خواهید بود تا از این طریق سفارش خود را پیگیری کنید. البته در صورتی که با سپهرابزار تماس بگیرید این پیگیری توسط تیم پشتیبانی انجام خواهد شد.
لازم به ذکر است با توجه به شرایط مختلفی که در خصوص سفارشات و سیستم های ارسال رخ می دهد خریداران عزیز با خرید خود این امر را می پذیرند که حق انتخاب روش ارسال را برعهده کارشناسان مجموعه سپهرابزار خواهد بود.
در صورت عدم موجودی احتمالی برخی از محصولات در انبار فروشگاه سپهرابزار کلیه ی موارد موجود برای خریدار ارسال می گردد و وجه اقلام ناموجود احتمالی به حساب مشتریان عزیز عینا واریز خواهد شد. دانستن این نکته ضروریست که مشتریان عزیز به منظور باز پس گیری هر چه سریعتر وجوه برگشتی می بایست شماره کارت ۱۶ رقمی عضو شتاب خود را به واحد پشتیبانی از مشتریان مجموعه سپهر ابزار و به صورت تلفنی اعلام نمایند.

 

در حال حاضر برای کلیه شهرهای ایران سفارش هایی که مبلغ آنها بالاتر از ۱۵۰ هزار تومان باشند شامل ارسال رايگان می‌شوند.

 

در صورت خرید کمتر از مبلغ فوق هزینه ی ارسال برای مشتریان شهر یزد ۶۰۰۰ تومان و برای سایر مشتریان از شهر های دیگر بسته به حجم و وزن مرسوله به صورت سیستمی محاسبه شده و در حدود ۱۲۰۰۰ تومان خواهد بود.

مقایسه محصول
مقایسه محصول
مقایسه محصول
مقایسه محصول
X