حساب کاربری

لطفا از حروف a-z,A-Z,0-9 استفاده نمایید - حداقل 5 کاراکتر

حداقل 8 کاراکتر

رویه بازگردانی کالا

رویه های بازگردانی کالا در سپهرابزار

به  منظور بازگشت رایگان کالا تا ۳۰ روز ( بر اساس بند ۱) بعد از تحویل کالا توسط مشتری امکان پذیر خواهد بود. هدف اصلی مجموعه سپهر ابزار ارسال محصولات سالم در حداقل زمان ممکن بر اساس خواسته ی مشتریان  است و لذا تمامی کالاها با گارانتی اصالت و سلامت فیزیکی عرضه می‌شوند. بازگشت کالا بر اساس هریک از بندهای زیر امکان پذیر می باشد:

 

بازگشت رایگان کالا تا ۳۰ روز

در صورت عدم علاقه و یا تغییر نظر مشتری، امکان بازگشت رایگان کالا به مدت ۳۰ روز پس از دریافت کالا امکان پذیر است. رعایت شرایط زیر به منظور استفاده از شرایط بازگشت ۳۰ روزه الزامی است:

  • استفاده نکردن از دستگاه
  • باز نشدن پلمپ دستگاه
  • مخدوش نشدن بسته بندی دستگاه
  • مخدوش نشدن بارکد دستگاه

 

مغایرت در محصول خریداری شده

در صورت مشاهده هرگونه مغایرت بین محصول خریداری شده و محصول دریافتی، لازم است حداکثر تا زمان یک روز کاری پس از دریافت کالا مغایرت را به اطلاع واحد بازگشت محصول مجموعه سپهر ابزار رسانده تا کارشناسان این بخش برای بررسی درخواست شما اقدام کنند. لازم به ذکر است که پس از اتمام  بازه ی زمان مذکور(یک روز کاری) مسئولیتی متوجه مجموعه سپهرابزار نخواهد بود.

مرسولات آسیب دیده ی احتمالی

در صورت مشاهده هرگونه آسیب دیدگی فیزیکی بر روی محصولات و یا در بسته بندی، لازم است حداکثر تا زمان یک روز کاری پس از دریافت کالا، ایراد و آسیب را به اطلاع واحد بازگشت محصولات مجموعه ی سپهرابزار  رسانده تا کارشناسان سپهرابزار برای رسیدگی به درخواست شما اقدام کنند. واضح است که پس از گذشت زمان مذکور (یک روز کاری) مسئولیتی متوجه مجموعه سپهرابزار نخواهد بود.

 

محصولات دارای ایراد فنی و یا مغایر با محصولات موجود درسایت

در صورت مشاهده هرگونه ایراد فنی (در صورت عدم استفاده کاری) در دستگاه و یا وجود مغایرت محصول خریداری شده با محتوا و اطلاعات مندرج در سایت حداکثر تا زمان دو روز کاری پس از دریافت کالا، مغایرت را به اطلاع واحد بازگشت محصولات مجموعه سپهرابزار رسانده تا کارشناسان ما نسبت به بررسی و پاسخ به درخواست شما اقدام کنند. بدیهی است که پس از گذشت زمان ذکر شده (دو روز کاری) مسئولیتی متوجه مجموعه سپهرابزار نخواهد بود.

 

نکات مهم در بازگشت کالا

۱-جهت اعلام مشکل در کالای دریافتی  و نیاز به بازگشت کالا، لازم است قبل از بازگرداندن کالا، از طریق تلفن ۰۳۵۳۵۲۲۱۵۰۰ ،سیستم پاسخگویی آنلاین سایت (چت) و یا ایمیلsepehr.abzar.ronix@gmail.com جهت هماهنگی اقدام گردد.

 

۲-به منظور بازگشت کالا، لازم است فرم بازگشت کالا، به طور کامل و با دقت تکمیل شود و به همراه محصول مورد نظر و یا از طریق ایمیل sepehr.abzar.ronix@gmail.com ارسال شود. در صورت عدم ارسال فرم بازگشت محصول ،مجموعه سپهرابزار از پذیرش کالای بازگشت داده شده خودداری خواهد کرد.

 

۳-باید محموله بازگشتی با پست سفارشی ارسال شود و رسید پستی نیز باید به همراه محموله و یا از طریق ایمیل sepehr.abzar.ronix@gmail.com ارسال شود در صورت بازگشت کالا به هر روش دیگر به جز پست سفارشی مجموعه سپهرابزار مسئولیتی نسبت به پرداخت هزینه بازگشت ندارد.

 

۴-هزینه محصولات بازگشتی در صورت تایید بازگشت، بر عهده ی مجموعه سپهرابزار خواهد بود.

 

۵-در صورت مشاهده هرگونه آسیب فیزیکی در بسته بندی مرسوله دریافتی، از دریافت کالا خودداری کرده و آسیب دیدگی کالا و عدم دریافت آن به واحد پشتیبانی مجوعه سپهرابزار اطلاع دهید.

 

۶-به منظور بازگشت کالا، لازم است که کالا در بسته‌بندی جداگانه قرار گرفته و از مخدوش کردن، نوشتن و الصاق هرگونه برچسب بر روی بسته بندی محصولات خودداری شود. در صورت مخدوش شدن بسته بندی محصولات ، مجموعه سپهرابزار از پذیرش کالای مرجوعی خودداری خواهد کرد.

 

۷-در صورت عدم تایید بازگشت کالا توسط کارشناسان مجموعه سپهرابزار، هزینه ارسال به عهده مشتری خواهد بود و کالا به مشتری بازگشت داده می‌شود.

 

۸-درصورتی که محصولات خریداری شده دارای هدایا و  یا اقلام همراه باشد لازم است که به همراه کالای بازگشتی هدایا و اقلام همراه نیز بازگشت داده شود.

 

۹-پس از بررسی و تایید بازگشت محصول، توسط واحد بازگشت محصولات مجموعه سپهرابزار، حداکثر تا دو روز کاری نسبت به تعویض کالا و یا پرداخت هزینه سفارش به انتخاب مشتریان عزیز اقدام می‌گردد.

لازم به ذکر است که:

پس از بررسی کارشناسان خدمات پس از فروش، چنان چه محصول بازگشتی خارج از ضوابط مقرر تشخیص داده شود ، محصول به مشتری بازگشت داده می‌شود و در صورت امتناع مشتری از پذیرش محصول، محصول به مدت ۳۰ روز به صورت امانت نزد مجموعه سپهرابزار باقی خواهد ماند و پس از آن مجموعه سپهرابزار هیچگونه مسئولیتی بر عهده نخواهد داشت.

 

مقایسه محصول
مقایسه محصول
مقایسه محصول
مقایسه محصول
X